Poprzednie
 • Zwiększ swoją wydajność

  Zarządzaj ośrodkiem łatwo i efektywnie

  Dzięki programowi Biuro.dobreOSK wszytkie informacje o kursantach, pracownikach, pojazdach są dostępne szybko i w czytelny sposób. Łatwo sprawdzisz należności kursantów, a liste płac dla pracowników na bazie przepracowanych godzin sporządzisz w kilka sekund.

 • Bądź internetowy

  Twoja strona internetowa i obsługa kursantów przez internet

  Wszystkie informacje dotyczące kursów i promocji mogą automatycznie pojawiać się na Twojej stonie internetowej. Kursant ma możliwość samodzielnie sprawdzić termin zaplanowanych jazd i ustalić kolejne.

 • Planowanie grafików jazd

  Planuj grafiki jazd na komputerze

  Tylko program Biuro.dobreOSK zapewnia planowanie grafików jazd w tak łatwy i wygodny sposób. Całość możesz wydrukować lub udostępnić w internecie dla kursantów i instruktorów, a gdy będzie taka konieczność przygotujesz dokumenty do urzędu.

 • Edycja zgłoszeń do Starostwa

  Zapisuj dokumenty do PDF lub MS Word i w razie potrzeby edytuj

  Program Biuro.dobreOSK pozwala na łatwą edycję zapisanych zgłoszeń przygotowanych do przesłania do Starostwa.

 • Łatwe drukowanie

  Drukowanie zaświadczeń, dowodów KP i innych dokumentów, także stworzonych przez Ciebie!

  Ręczne wypisywanie zaświadczeń i umów to przeszłość! Z programem Biuro.dobreOSK jednym kliknięciem wydrukujesz zaświadczenie dla kursanta, dokumenty kasowe, raporty i inne ważne dokumenty również według Twoich wzorów.

 • Kontrola wydatków

  Czytelne raporty i zestawienia wydatków

  Teraz listę płac utworzysz w kilka sekund! Program automatycznie przeliczy liczbę godzin przepracowanych oraz liczbę godzin w umowie i utworzy pełną listę płac kiedy tylko zechcesz.

 • Listy płac

  Tworzenie listy płac na bazie wyjeżdżonych godzin

  Zatrudnienie na etat lub płatne od godziny? To nie ważne bo teraz liste płac utworzysz w kilka sekund! Program automatycznie przeliczy liczbę godzin przepracowanych oraz liczbę godzin w umowie i utworzy pełną listę płac kiedy tylko zechcesz.

 • e-PUAP

  Wysyłaj dokumenty do Starostwa jednym kliknięciem

  Proste i wygodne przekazywanie informacji o rozpoczętych i zakończonych kursach czy egzaminach wewnętrznych do Wydziału Komunikacji.

Następne
Copyright © SPH Credo 2014